İGC Yönetimi Başkan Dingil’i Makamında Ziyaret Etti

0
44

bld-gazeteciler1İskenderun Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaret esnasında konuşan Başkan Seyfi Dingil, basın mensuplarının büyük bir özveri ile çalıştıklarını belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Kamuoyunu her zaman doğru ve hızlı bir şekilde bilgilendirme görevini yerine getirmeye çalışan basın mensuplarımız, içinde bulunduğu şartların tüm ağırlığına rağmen görevlerini özveriyle yerine getirmektedirler. İlçemizde de bu önemli göreve yerine getiren, basın mensuplarımız kamuoyunun haber alma hakkına katkıda bulunmaktadır. Gazeteciler görevini yerine getirirken ilkeli, tarafsız, sorumlu gazetecilik anlayışı içerisinde çalışmaları da büyük önem arz etmektedir” dedi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü bir kez daha kutlayan Başkan Seyfi Dingil, tüm basın mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarette konuşan İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri de 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile Gazeteciler Cemiyeti tarafından 14 Ocak’ta düzenlenecek olan dayanışma yemeğine İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i davet ederek çalışmalarında başarılar dilediler. Yapılan konuşmaların ardından ziyaret sohbet ortamında devam etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here