Kaymakam Sarı’dan, Başkan Culha’ya Ziyaret

0
70

arsuz-kaymakami1Arsuz’un Yeni Kaymakamı Musa Sarı, Belediye Başkanı Nazım Culha’yı Makamında Ziyaret Etti

“Tüm Kurumlarla Uyum İçerisinde Çalışacağız”

Arsuz’a yeni atanan ve geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Kaymakam Musa Sarı, kendisine yapılan hoş geldin ziyaretinin ardından, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’ya iade-i ziyarette bulundu. Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda ilçe hakkında genel değerlendirmelerin yanı sıra yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında da istişarede bulunan Kaymakam Sarı ve Başkan Culha, kurumlar arası işbirliğinin önemine dikkat çekerek, halka hizmet etme noktasında sık-sık bir araya geleceklerinin mesajını verdi.

Hizmete yönelik kararlı tavırlarıyla dikkat çeken Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Başkan Culha’ya; “Her konuda sizinle beraber hareket etmeye hazırız biz. Memlekete hizmet etmek için, sizi – bizi yok tüm kurumlarla uyum içerisinde çalışacağız” dedi.

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’ya nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür eden Başkan Nazım Culha da, temel felsefesinin bütün kurumlarla barışık ve uyum içerisinde çalışmak olduğunu belirterek, bugüne kadar bu anlayışla hareket ettiğini ve bundan sonrada bunu sürdüreceğini ifade etti ve birlikte Arsuz için hayırlı çalışmalar gerçekleştireceklerine inandığını da sözlerine ekledi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here