TUDEM Yayınlarının Türkiye genelinde düzenlediği yönlendirme sınavına giren İkem Koleji öğrencileri üstün başarı göstererek tüm kategorilerde Hatay 1.si oldular.
3-B sınıfından Ela Bilen, 3. Sınıflar Kategorisi Hatay 1.si, 3-A sınıfından Efe Arda Gökpınar, 3. Sınıflar Kategorisinde Hatay 2.si, 4-E sınıfından Beren Bal 4. Sınıflar Kategorisinde Hatay 1.si, 5-B sınıfından Boran Umut Aktekin 5. Sınıflar Kategorisinde Hatay 1.si, 6-A sınıfından Deniz Hazal Malta 6. Sınıflar Kategorisinde Hatay 1.si, 7-B Sınıfından Kaan Çevikler 7. Sınıflar Kategorisinde Hatay 1.si, 7-B Sınıfından Eylül Çolakoğlu 7. Sınıflar Kategorisinde Hatay 3.sü oldular.
İkem Kolejinde düzenlen ödül töreniyle, öğrencilere başarı belgeleri Okul Müdürü Galip Şener tarafından takdim edildi. Okul Müdürü Galip Şener; “1. ve 2. kademede tüm sınıflarda Hatay birincisi olmak bizleri gururlandırdı. Tüm öğrencilerimizi ve emeği geçen tüm öğretmen ve velilerimize bu gururu bize yaşattıkları için sonsuz teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimizin başarılarının devamını dileriz” dedi.