5 Temmuz İskenderunspor Sezonu Yarın Açıyor

0
33

Bölgesel Amatör Lig (BAL)’de İskenderun’u temsil edecek olup iddialı bir takım kuran 5 Temmuz İskenderunspor, sezon açılış programında taraftarlarıyla yarın buluşacak. Turuncu-Beyazlı ekip, 11 Eylül Çarşamba günü Hatayspor ile yapacağı açılış maçıyla taraftarlarının karşısına çıkarak yeni sezona merhaba diyecek.

İskenderun 5 Temmuz Stadında Saat 16.30’da başlayacak olan karşılaşma öncesinde ise saat 15.30’da şöhretler karması karşı karşıya gelecek.

Tüm İskenderun halkını açılış törenine davet eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “11 Eylül Çarşamba günü saat 15.00’ten itibaren stadımızdayız. Hatay Valimiz Sayın Rahmi Doğan’ın teşrifleriyle 15.30’da 5 Temmuz Stadında oynanacak olan şöhretler karması maçı ve aynı gün saat 16.30’daki sezon açılış maçına tüm halkımız davetlidir” şeklinde konuştu.

Hedeflerinin başarılı bir sezon geçirmek olduğunu da ifade eden Tosyalı; “Yeni sezon öncesi çalışmalarına başlayan takımımız, kamp programında gerçekleştirdiği hazırlık maçlarının ardından yenilenen kadrosuyla İskenderun halkının ve taraftarlarının önünde sahaya çıkıyor. 11 Eylül Çarşamba günü gerçekleştirilecek sezon açılış programı ve sezon açılış maçına tüm halkımız davetlidir” diye konuştu. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here