Payas’ta 11’ci Plaj Voleybolu Turnuvası Yapıldı

0
416

payas-plaj volayboluPayas Belediyesi tarafından geleneksel olarak gerçekleştirilen Plaj Voleybolu Turnuvası’nın 11’cisi Payas Plajı’nda gerçekleştirildi.

Payas halkı tarafından yoğun ilgi ve katılımın olduğu turnuvaya erkekler ve mix kategorilerinde 25 takım katıldı. Üç gün boyunca süren ve çekişmeli maçların olduğu turnuvada mix kategorisinde Çağatay Kale ve Şule Bulut’un takımı birinci olurken, Alican Akdur ve Buket Bulut’un takımı ikinci oldu. Erkekler kategorisinde ise Ömer Uçkun ve Gürkan Ergin’in takımı birinci, Reşit Aras ve Mustafa Yıldız’ın takımı ise ikinci oldu.

Turnuvada başarılı olan takımlara hediyelerini Payas Belediye Spor 1975 Kulübü Başkanı Mehmet Ay ve Payas Belediye Spor  1975 Kulübü Voleybol Şube Sorumlusu Ömer Altan verdi.

Turnuvaya katılan sporcular böylesine güzel bir organizasyonu kendilerine sağladıkları için Payas Belediye Başkanı Bekir Altan’a çok teşekkür ettiler. Voleybol Şube Sorumlusu Ömer Altan ise, voleybol turnuvasında her türlü desteği sağlayarak yardımlarını esirgemeyen Başkan Altan’a sonsuz teşekkür etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here