Kaymakam Aydın Gençlerle Piknikte Bir Araya Geldi

0
74

belen kaymakamı8Cumhuriyet Bayramı’nın 91. yılı kutlama programı akabinde, Belenli esnaflardan Ekrem Doğan’ın organizesinde gençlerle Atik yaylasındaki piknik toplantısı gerçekleştirildi. Pikniğe,  Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, İlçe Jandarma Komutanı Jan. Yzb. Salih Aygün, Emniyet Amiri Ali Çolak ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Şahan katıldı.

Ekrem Doğan, Cumhuriyet Bayramı’nın 91. Yılı kutlama etkinlikleri sonrasında düzenlemiş oldukları toplantıya verdikleri destekten dolayı Kaymakam Aydın’a ve Belediye Başkanı Vurucu’ya teşekkür etti.

Piknikte konuşan Emniyet Amiri Ali Çolak gençlere bilgilendirmelerde ve uyarılarda bulundu. Gençler arasında bulunan geçmişte uyuşturucu bağımlısı olan bir vatandaş söz alarak; 13 yaşında sigara ile başladığı, esrar, hap, eroin bağımlılığına kadar yaşadığı ibretlik hayatını anlatarak, gençlere; “Size bir sigara teklifinde bulunan bir arkadaşınız var ise o arkadaşınız değildir” uyarısında bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Şahan ise yaptığı konuşmasında eğitimin önemine vurgu yaparak, gençlere her ne olursa olsun eğitimlerini tamamlamalarını tavsiye etti. Piknik, kavurma ikramı, Kur’anı Kerim tilaveti, ilahiler ve dua okunarak sona erdi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here