İsdemir’in Çekirdek Ailesi Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odasını Ziyaret Etti

0
125

isdemir-dörtyol1İskenderun Demir Çelik Fabrikaları (İSDEMİR)’nın değişik bölümlerinde formen ve ustabaşı olarak görev yapan ve demir çelik içerisinde çekirdek aile diye tanınan 30 kişilik ekipten 15’i önceki gün Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Talay’ı makamında ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundular.

Dörtyol TSO Başkanı Cemal Talay ve Genel Sekreter Ahmet Karapür tarafından karşılanan İSDEMİR Çekirdek Ailesi ilk olarak çiçek takdim etti.

DTSO Başkanı Cemal Talay ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Bölgemiz çelik sektörünün lokomotifi ve ekonomisinin kalbi konumundaki İsdemir’in çalışmasını sağlayan bu kadroyu bugün burada ağırlıyor olmaktan büyük memnuniyet duymaktayız. Hepinize hoş geldiniz diyorum. Her biriniz İsdemir Fabrikamızın ayrı bir biriminde önemli vazifeleri mesai mefhumu gözetmeksizin büyük bir özveri ve fedakarlıkla, işveren ile emekçi kardeşlerimizin arasında bir köprü kurarak ve çalışma barışını sağlayarak yapıyorsunuz” dedi.

Heyet adına bir konuşma yapan Turgay Koluş da kabullerinden ötürü Cemal Talay’a teşekkür ederek İsdemir Genel Müdürü Recep Özhan’ın selamını getirdiklerini belirtti. Turgay Koluş 33 kişilik İsdemir’in Çekirdek Ailesi adına bugün mesaiden çıkan arkadaşlarıyla böyle bir ziyaret gerçekleştirdiklerini söyledi ve İsdemir’deki çalışma düzeni, iş sağlığı ve güvenliği konuları, iş ve işçi analizleri, hammadde ve imalat süreci, İsdemir’in paydaşları ve bölge ekonomisine olan katkıları gibi konularda Talay’a bilgiler verdi. Haber: Sedat İskenderoğlu/Dörtyol

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here