Hatay Döner’in Hedefi Entegre Tesis Kurmak!

1
200

hatay dönerDönerin anavatanı olan İskenderun’un dönerini ülke ve dünya geneline yayan Hatay Döner, entegre tesisi kurmanın hesabını yapıyor. Ürünlerinde hiçbir katkı maddesi olmadığının altını çizen İşletme Genel Müdürü Ali Gökhan Olgun, öncelikli prensiplerinin önce kendilerinin ve çocuklarının yiyeceği ürünler üretmek olduğunu belirtti.

Uzun yıllar deneyim ve birikimlerini sonunda İskenderun’da Hatay Döner’in kurulduğunu söyleyen İşletme Genel Müdürü Olgun; “Baton şekilde itselin kilo üzerinden et ve tavuk döneri hazırlıyoruz. Özellikle Akdeniz bölgesi olmakla birlikte ülke geneline ürünlerimizi satıyoruz. Sağlık koşullarına büyük önem vermekteyiz. İnsanlara temiz, sağlıklı, katkısı ve güvenilir bir ürün üretiyoruz. Kimyasal ürünler ve insan sağlığını etkileyecek herhangi bir katkı maddesi bulundurmamaktadır. Ürünlerimizde hiçbir katkı madde kullanılmadan tamamen organiktir.

Dönerin anavatanı olan buranın adını duyurmak içinde İskenderun’u merkezli işletmemizi kurduk. Sevkiyatlar buradan tüm Türkiye’ye ve dünyaya yayılıyor. Sağlıklı ve katkısız Hatay Döner’ini ülkemize ve dünyaya en şekilde tanıtıyoruz. Hedefimiz entegre tesisi kurmaktır” diye konuştu.

1 YORUM

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here