Başkan Civelek, Birinci Sınıf Öğrencilerine Hediye Paketi Dağıttı

0
197

civelek kırtasiye yardımıİskenderun Belediyesi’nin ilkokul birinci sınıfa başlayan öğrencilere geleneksel kırtasiye hediye paketi dağıtımı başladı. İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek, Abdulkadir Kocabaş İlkokulu’nda birinci sınıfa başlayan öğrencilere kırtasiye malzemelerinden oluşan hediye paketi verdi.

İskenderun Belediyesi’nin, öğrencilere geleneksel kırtasiye paketi dağıtımına, Abdulkadir Kocabaş İlkokulu Müdürü Muammer Onay ile Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Dönmezer de katıldı.

2013-2014 eğitim-öğretim yılında Abdulkadir Kocabaş İlkokulu’nda birinci sınıfa başlayan öğrencileri ziyaret eden Belediye Başkanı Yusuf Civelek, başarılı bir eğitim yılı temennisinde bulundu.

Okul bahçesinde yaptığı konuşmasında, velilere çocuklarının eğitimine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Civelek; “Çocuklarınız birinci sınıfa başladı. Bunun heyecanını yaşıyorsunuz. Heyecanınızı paylaşıyorum. Çocuklarım okula başladığında ben de onlar kadar heyecanlıydım. Başarılar diliyorum. Bu çocuklar yarınların doktorları, avukatları, mühendisleri, belediye başkanları, öğretmenleri olacaktır. Belediye olarak her zaman eğitimin, eğitimcinin hizmetindeyiz. Bu güzel ve heyecanlı güne aydınlık yüzlerinizle başlıyoruz” dedi.

Ardından Okul Müdürü Muammer Onay ile birlikte sınıfları ziyaret eden Belediye Başkanı Yusuf Civelek, “Yeni eğitim yılında öğrencilerimize, öğretmenlere, müdürümüze başarılar diliyorum. Öğretmen, öğrenci, veli bunlar hep bir arada olmalıdır. Eğitimin daha düzgün olması amacıyla elele olmak gerekir. Her şey geleceğimiz olan çocuklarımız için” diye konuştu.

Başkan Civelek,  birinci sınıf öğrencilerine kırtasiye hediye paketlerini verdi. Veliler, Başkan Civelek’e bu duyarlılığından ve böyle güzel günde kendileriyle bir arada olmasından dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, teşekkür ettiler.

İskenderun Belediyesi’nin geleneksel kırtasiye malzemelerinden oluşan hediye paketleri, program dahilinde ilkokul birinci sınıfa başlayan öğrencilere dağıtılıyor.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here