Başkan Altan ‘Sandığa Sahip Çıkıyoruz’ Toplantısına Katıldı

0
47

bekir altan3Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Ak Parti Payas Gençlik Kolları’nda düzenlenen “Sandığa sahip çıkıyoruz” adlı toplantıya katıldı.

Tüm Türkiye’de aynı anda yapılan toplantı Payas’ta da gerçekleştirildi. Yoğun ilgi ve katılımın olduğu programa Başkan Altan’ın yanı sıra Ak Parti Yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri dolayısıyla tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak yapılan toplantıda seçim zamanı sandığa sahip çıkmanın önemi vurgulandı. Sandığa sahip çıkmanın yanı sıra seçim zamanı oluşan eksikliklerin giderilmesi gibi birçok konu gündeme getirildi. Toplantıda bir konuşma yapan Bekir Altan, 30 Mart Yerel Seçimleri’nde yaşanan sıkıntılara değinerek, sıkıntıların tekrar yaşanmaması için ne gerekiyorsa yapılmasını ifade etti.

Sandığa sahip çıkmanın seçim zamanı en büyük iş olduğunu ifade eden Altan; “30 Mart Seçimleri’nde bazı hatalarımız oldu. Bunun yanı sıra bazı kişiler bize ihanet etti. Biz herkese eşit mesafede olacağız. Fakat ihanet edenlere müsamaha göstermeyeceğiz. Siz de bu kişilere eşit mesafede durun. Sizlerden Cumhurbaşkanlığı Seçimi için Ramazan ve sıcaklar dolayısıyla rehavete kapılmadan Allah rızası için çok çalışmanızı istiyorum. Ak Parti’nin adayı kim olursa olsun, çok çalışarak büyük bir oy oranıyla Hatay’ın ne olduğunu başbakanımıza gösterelim” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here