Gençlik Merkezi Hayalleri Gerçekleştirmenin Peşinde!

0
14

İskenderun Gençlik Merkezi’nin, Sanayi Bölgesinde çalışmak zorunda kalan gençlerin hayallerini gerçekleştirmek ve onları mutlu etmek için başlattığı “Gençliğin Takım Çantası” projesinde hayaller bir-bir gerçekleşmeye devam ediyor.

Sanayi Bölgesinde yapılan alan taramalarında Gençlik Merkezi çalışanlarının “Bir hayalin var mı?” sorusuna “Arkadaşlarımla denize gitmeyi çok isterdim” yanıtını veren Yusuf’un hayalini gerçekleştirmek için çalışmalara başlayan İskenderun Gençlik Merkezi ekibi, bir sürpriz yaparak iş çıkışı Yusuf ve arkadaşlarını denize götürerek mutlu anların yaşanmasına neden oldular.

Denizde doyasıya eğlenen ve üzerine bir de buz gibi karpuz keyfi yapan gençlerin mutlulukları görenlerin gözlerini dolduracak cinstendi. Yusuf ve arkadaşları hep birlikte belki de hiç unutamayacakları bir anı doyasıya yaşadılar.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin; “Tek bir gayemiz, tek bir inancımız var, o da bir gence daha ulaşana dek çalışmak ve mutlu edebilmek. İnsanın yüreği ile yaptığı her iyiliğin bir başkasına umut olabileceğini, bir şekilde bir yerden başlamanın gerekliliği ile Gençliğin Takım Çantası projesine başladık.

Görüyoruz ki bizim bazen elimizin tersi ile kenara ittiğimiz bazı güzellikler bir başkasının hayali olabiliyor. Sanayide çalışan Yusuf arkadaşlarıyla denize gitmek istediğini söylemişti. Bizde onun hayalini gerçekleştirmek için kolları sıvadık.

Her şeyden önemlisi çocukların o yorgunluğun üzerine denize atlamaları gerçekten içlerinden geldiği gibi davranmaları bizler için en güzel geri dönüş. Ulaştığımız ve ulaşacağımız gençlerimizin elimizden geldiğince hayallerini gerçekleştirmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here