Vayısoğlu’na Eğitime Katkılarından Ötürü Plaket!

0
395

engin vayisoğlu1İskenderun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Engin Vayısoğlu, eğitime yaptığı yatırımların karşılığını gerek eğitim camiasının, gerekse geleceğimiz olan çocuklarımızın karşılıksız sevgi ve saygısıyla alıyor. İskenderun Selahattin Alanya İlköğretim Okulu’nun düzenlediği yılsonu kermesi Vayısoğlu’nun katılımıyla daha da renkli geçti.

Öğrencilerin bir yıl boyunca edindikleri el işi sergileri, okul bahçesinde düzenlenen kermesle görücüye çıktı. Kermeste ayrıca yapılan kura çekilişiyle 300 adet hediye dağıtıldı.

engin vayisoğlu2

Dağıtılan hediyeler arasında olan bisikletin kura çekimini ise Engin Vayısoğlu gerçekleştirdi. Selahattin Alanya Ortaokulu Müdürü Bekir Durur, Müdür Yardımcısı Salih Kanal ve öğretmenler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Vayısoğlu, daha sonra sınıflarda öğrencilerin yapmış olduğu el emeği göz nuru ürünleri gezdi. Öğrencilerimizin yapmış olduğu eserlere hayran kalan Vayısoğlu, okula destek maksadıyla bir stanttaki tüm ürünleri satın alırken, ürünlerinde öğrencilere kendi adıyla dağıtılmasını istedi.

Okul idarecileri ile nezaket çerçevesinde karşılıklı saygı ve hoşgörüye dayalı ziyarette eğitimciler, Vayısoğlu’na kentimizdeki tüm okullara yapmış olduğu yardımların özellikle maneviyatının ömür boyu unutulmayacağını kaydettiler. Selahattin Alanya Ortaokulu Müdürü Bekir Durur, Müdür Yardımcısı Salih Kanal ve öğretmenler kermesten bir gün öncede Ticaret Borsası Genel Sekreteri Engin Vayısoğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Okul Müdürü Bekir Durur, eğitime katkıları ve günün anısına Vayısoğlu’na plaket takdim etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here