Vayısoğlu ve Dingil Ailelerinin Mutlu Günü

1
515

engin vayisoğlu-düğün1İskenderun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Engin Vayısoğlu’nun güzel kızı Kimya Mühendisi Müge Vayısoğlu, bölgenin tanınmış ailelerinden Dingil ailesinin yakışıklı oğlu Gıda Mühendisi ve Limak Port’ta İş Güvenliği Uzmanı Akın Dingil’le dünya evine girdi.

İskenderun Yelken Kulübü’nde düzenlenen düğün töreninde dostlarını kapıda karşılayan Engin Vayısoğlu ve Mehmet Dingil’in mutluluğu görülmeğe değerdi.

Ak Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Başar, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz ve daha bir çok saygın davetlinin katıldığı düğün töreninde nikah töreni de bir o kadar görkemliydi.

engin vayisoğlu-düğün2

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in kıydığı nikahta neşeli anlar yaşanırken, genç çiftin nikah şahitliklerini Ak Parti Hatay geçmiş dönem milletvekillerinden Mehmet Soydan, İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Başar, İskenderun 1 No’lu Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Hamdi Çelik ve Gizem Dokumacı yaptılar.

Gelin ve damatın ardından şahitlerin de onaylamasıyla birlikte Başkan Dingil mutlu çifti ömür boyu karı-koca ilan etti.

Nikah töreninin ardından mutlu çiftle birlikte objektiflere poz veren aile fertleri ve nikah şahitleri, genç çifte ömür boyu mutluluklar dilediler.

1 YORUM

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here