SGK İl Müdürü Bal, Muhasebeciler Odasını Ziyaret Etti

0
269

sgk-muhasebeciler1Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Hatay İl Müdürü Hamit Bal, İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasına nezaket ziyaretinde bulundu.

İskenderun SMM Odası Başkanı Alaaddin Özbülbül, ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Oda olarak yakın zamanda içimizden biri olarak gördüğümüz müdürümüz Hamit Bal’ı bu günde il müdürümüz ekibi ile birlikte odamızı ziyarete geldi. Sorunlarımızı çok daha çabuk çözeceğine inanıyoruz. Yeni çıkan 6552 sayılı yasada SGK’nu ilgilendiren ve önümüzdeki günlerde çıkacak olan uygulama genel tebliği ile ilgili tekrar bir araya geleceğiz. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz” diye konuştu.

sgk-muhasebeciler2

Ziyarette konuşan SGK İl Müdürü Hamit Bal ise; “İçinizden biri olarak yetişerek, aşağıdan yukarıya doğru şu anki yerimize geldik. Antakya’da Sosyal Güvenlik Kurumu içerisinde yetişen sizlerden biri olarak daha iyi hizmet vereceğime inanıyorum ve sizler bizim için bir köprü olacaksınız. Bu bağlamda hem İskenderun hem de il genelinde yapacağımız çalışmalarla halkımıza daha kaliteli hizmet vereceğimize inanıyorum. Halk arasında torba yasa olarak belirlenen af diye nitelendirilen ve bizim yapılandırma diye nitelendirdiğimiz yasanın uygulama genelgesi çıktığında birlikte toplanıp değerlendireceğiz konunun hakimi olarak sizlerle birlikte paylaşacağız” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here