Samandağlı Genç Sporcu İrem Çapar Dünya Şampiyonu Oldu

0
369

Hatay Samandağlı sporcu İrem Çapar, 3-11 Ağustos tarihleri arasında Tayland’ta düzenlenen Muay Thai Gençler Dünya Şampiyonasında, 57 kg’da Genç Kızlar Dünya Şampiyonu oldu. İrem Çapar, anterörü ile birlikte Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’i ziyaret etti.

Genç sporcunun antrenörleri Cemal Dağlıoğlu, Zehra Limon ve Dünya Şampiyonu Sporcu İrem Çapar, Başkan Nehir’e başarı öyküsünü anlatırken, başarılı sporcuyu tebrik eden başkan Nehir, ülkemizi dünya çapında temsil eden ve ilimizin, ilçemizin gururu olan genç sporcuyu kutlayarak, kendisine bir de ödül takdim etti.

Samandağlı Dünya Şampiyonu İrem Çapar, 90 ülke arasında yapılan yarışmada başarılı olarak ülkemizi ve ilimizi en iyi şekilde temsil etmekten mutluluk duyduğunu ve okulda da derslerinde başarılı olduğunu, hedefinin beden eğitimi ve spor öğretmenliği bölümünde okumak olduğunu belirtti.

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir boks eldivenleri giyerek Samandağlı Dünya Şampiyonu İrem Çapar ve antrenörüyle hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Nehir derslerinde de başarılı olan genç sporcunun her alan başarılarını devamını dileyerek Antretnörü Cemal Dağlıoğlu ve Zehra Limon’u tebrik etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here