OSB Başkanı Tosyalı İTSO’yu Ziyaret Etti

0
56

itso-osb ziyaretİskenderun Organizesi Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Fatih Tosyalı, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette ağırlıklı olarak İskenderun ekonomisi hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu. İskenderun’un en önemli iki odası olan OSB ve İTSO’nun yeni başkanları bölge ekonomisine ne kazandırabiliriz, İskenderun için neler yapabilirizin gayreti içerisinde çalışmalar yaptıklarını ifade ettiler. İskenderun’da sanayici ve esnafın her zaman yanında olduklarına vurgu yapan İTSO Başkanı Yılmaz; “İskenderun ekonomisini canlandırmayı ve şehrin dinamiklerini hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Tabi bu çalışmaları el birliği ile yapmamız gerekiyor. Birlik ve beraberlik içerisinde İskenderun’da kalıcı hizmetlerin yapılmasının uğraşı içerisindeyiz. Bu bağlamda diğer sivil toplum kuruluş temsilcileri ile de birlikte hareket edilmesinde fayda olacağı kanaatindeyim” dedi.

OSB Başkanı Fatih Tosyalı da “Bizlerde aynı görüşü paylaşıyoruz. Bu bağlamda bizlerde OSB olarak birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisinde olduğumuzu belirtmek istiyorum. Bu vesile ile İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve yönetimine de görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here