Minikler Ata’larının Huzurundaydı!

0
5

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 104’üncü Yıldönümü münasebetiyle çelenk sunma törenine tertip edildi.

Cumhuriyetimizin temel kurumlarından olan ve millet iradesinin en güzel şekilde temsil edildiği TBMM’nin açılışının 104’ncü yıldönümü gurur ve mutlulukla idrak edildi. Kent protokolü de bu müstesna günün heyecan ve coşkusunu, çelenk sunma töreninde hep beraber gönülden yaşadı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 104. Yıldönümü dolayısıyla icra edilen çelenk sunma töreninde, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Haytaz tarafından Ata’mızın manevi huzuruna çelenk sunulmasını takiben, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, kutsal vatan topraklarımız bütünlüğü ve necip milletimizin selameti için canlarını feda ederek şehadete irtihal eden tüm aziz şehitlerimiz ve şehadetin şahidi olan kahraman gazilerimizin anısına saygı duruşu yapılarak, İstiklal Marşımız eşliğinde de şanlı bayrağımız göndere çekildi.

Deniz Müzesi karşısındaki Anıt Alanında gerçekleştirilen törene; CHP Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Haytaz, İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, kurum müdürleri, siyasi parti teşkilatları ve STK temsilcileri, okul idarecileri ile öğretmen ve öğrenciler katıldı. (Haber: Helga TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here