Meslek Komite Üyeleri Sektörün Sorunları İçin Toplandı

0
32

itso-komite üyeleri1İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası 4. Meslek Komitesi Başkanı Ergün Alkaya ve diğer komite üyelerinin öncülüğünde 4. Meslek grubu üyelerinin davet edildiği kahvaltılı toplantı organize edildi.

Toplantıda Hatay Günleri fuarlarında yalnızca Hataylı firmaların bulunması gerektiği görüşüldü. Genel olarak ülke ekonomisinin ve Suriyeli işçi çalıştırılmasına yönelik hususların konuşulduğu toplantıda söz alan İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Levent Yılmaz; “Bölgemizin sorunları ve çözüm önerileri devamlı olarak tarafımızdan takip edilmektedir. Oda olarak katıldığımız TOBB şura ve Genel Kurul toplantılarında bölgemizin sorunları en üst mercilere iletilmektedir.

itso-komite üyeleri2

Bugün burada yapmış olduğumuz toplantının faydalı geçtiğine inanıyorum. 4. Meslek Grubu üyelerimizin bir araya gelerek sektöre yönelik sorunların görüşülmesi çok önemlidir. Katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantıda söz alan 4. Meslek Komite Başkanı Ergün Alkaya ise; “Tüm Meslek grubumuzu davet ettiğimiz toplantımıza katılan herkese teşekkür ediyorum. Bu toplantı amacına uygun olarak gerçekleştirilmiş olup, üyelerimizle bir araya gelerek sektörümüzün sorunları görüşülmüş. Karşılıklı fikir alış verişinde bulunulmuştur” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here