Mar-Der, İTSO Yönetimini Ziyaret Etti

0
88

itso-marderİskenderun’da faaliyet gösteren Mardinliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (MAR-DER) Başkanı Salih Bayar ve yönetimi İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Derneklerinin çalışmaları hakkında bilgiler veren Mar-Der Başkanı Salih Bayar; “Hatay ve Mardin dünyada barış ve hoşgörünün örnek şehirleridir. Bizler dernek olarak bu hoşgörü şehirlerinde aktif olarak çalışıyoruz. Artık toplumumuzda sivil toplum örgütlerinin önemi gün geçtikçe daha da artmaktadır. Bu bağlamda oda olarak şehrimizde yaşayan özellikle engelli vatandaşlarımızın gözetilmesi noktasında çaba sarf ediyoruz. Bunun yanında dernek olarak daha değişik faaliyetlerimiz de oluyor, bu faaliyetlerimize destek olan kişi kurum ve kuruluşlara da teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise; “İTSO yönetimi olarak şehrimize kazandırmak istediğimiz önemli projeler var. Daha önümüzde 4 yıl gibi bir süre var. Bu süre zarfında projelerin hayata geçirilmesi noktasında çalışmalarımızı sürdüreceğiz.  İTSO yönetimi olarak Sivil toplum kuruluşlarımızı da önemsiyoruz Neticede İskenderun’a ve halka hizmet var. Bu bağlamda oda olarak İskenderun halkı için yapacağınız faaliyetler ve yardımlarda her zaman yanınızda olduğumuzu da belirtmek isterim” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here