Kuzuculu’da Cinayet! Bir Kişi Öldü Üç Kişi Yaralı

0
423

kuzuculu cinayeti1Dörtyol ilçesi Kuzuculu Mahallesi Üniversite mevkiinde 4 gencin içinde bulunduğu bir araca yapılan silahlı saldırı sonucu bir kişi hayatını kaybetti. 3 kişi ise yaralandı. Kız meselesi yüzünden çıktığı tahmin edilen olayla ilgili geniş çaplı soruşturma sürdürülüyor.

Saldırı olayı geçtiğimiz hafta sonu (17 Ağustos 2014 Pazar günü) saat 23.30 sıralarında Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Dörtyol Meslek Yüksekokulu yerleşkesinin bulunduğu Kuzuculu Kampusu yakınlarında gerçekleşti. Dört kişinin içinde bulunduğu araca kimliği belirsiz kişi veya kişilerce pompalı tüfekle ateş açıldı.

Olayda Erzin’de ikamet ettiği öğrenilen Malatya Doğanşehir nüfusuna kayıtlı 19 yaşındaki Ahmet Darun hayatını kaybederken, araç içerisinde bulunan Bilgehan K. (18), A.D. ve C.M. nin ise yaralı olarak Dörtyol Devlet Hastanesine getirildikleri, buradaki ilk müdahalenin ardından da İskenderun Devlet Hastanesine sevk edildikleri öğrenildi.

Olayın kız meselesi yüzünden çıktığı iddia edilirken fail veya faillerinin aranması ile ilgili olarak Jandarma ve Emniyet güçlerinin geniş çaplı bir çalışma yaptıkları kaydedildi.

Olayın yaşandığı alanın, yerleşim yerlerinden uzak, ıssız bir bölgede olması araç içindeki şahıslarla diğer şahısların daha önceden randevulaşmış olabilecekleri iddialarını da gündeme getirdi. Sedat İskenderoğlu/Dörtyol

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here