Kimyeci; “Sivil Toplum Kuruluşlarımızla Omuz Omuza Çalışacağız”

0
85

çelik-iş antakya1Çelik-İş Sendikası ve Hak-İş Konfederasyonu Yönetiminden Antakya Belediye Başkanına Ziyaret

Antakya Belediye Başkanı Mimar İsmail Kimyeci, Çelik-İş Sendikası Başkanı Cengiz Gül ve beraberindeki heyeti konuk etti. Başkan Kimyeci, Antakya’yı yönetirken sivil toplum kuruluşları ile hep beraber hareket edeceklerini söyledi.

Ziyarette konuşma yapan Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül; “Çelik-İş Sendikası ve Hak-İş Konfederasyonu olarak başkanımız Sayın İsmail Kimyeci’nin, Antakya’ya büyük hizmetler vereceğine inanıyoruz. Bu dönemde çok başarılı projeler ile Antakya’ya hizmete doyacaktır, bundan hiç şüphem yoktur” dedi.

çelik-iş antakya2

Antakya Belediye Başkanı Kimyeci ise Çelik-İş Sendikası Başkanı ve Hak-İş Konfederasyonu yönetim kurulu üyesi olarak Cengiz Gül ve beraberindeki heyetin yapmış olduğu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Hatay’ımızı bir bütün düşündüğümüzde en yaygın bir şekilde sivil toplum kuruluşu olarak Çelik-İş Sendikasını görmekteyiz. Sendikanıza bağlı üye sayısı, yapmış olduğunuz çeşitli özgün faaliyetlerin yanı sıra işçilerin hak ve hukuklarını koruma noktasında göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızı yakinen takip ediyoruz. Sizleri yapmış olduğu bu çalışmalardan dolayı canı gönülden takdir ediyoruz. Bizler, Antakya Belediyesi olarak bütün sivil toplum kuruluşları ile omuz omuza çalışacağız” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, konuk heyet ile günün anısına hatıra fotoğrafı da çekildi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here