Kaymakam Özyiğit, Bayramda Ev Ziyaretlerinde Bulundu

0
124

kaymakam ziyaret1İskenderun Kaymakamı Hasan Özyiğit ve Eşi Selda Özyiğit, ilçemizde ikamet etmekte olan yaşlı, muhtaç ve kimsesiz vatandaşları bayramın 1’inci günü evlerinde ziyaret etti.

Yenişehir Mahallesinde tek başına yaşam mücadelesi veren 81 yaşındaki Meryem Evcil ile Hürriyet Mahallesinde kızı ile birlikte yaşayan 78 yaşındaki Vehbi Sekin’in evine ziyarette bulunan Kaymakam Hasan Özyiğit ve Eşi Selda Özyiğit, bayramlarını kutlayarak çeşitli hediyeler verdi.

Yaşlı ve kimsesiz vatandaşlar ile yakından ilgilenerek, hoş sohbet ortamında ziyaretlerini gerçekleştiren Kaymakam Özyiğit, herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığı konusunda da bilgi aldı.

kaymakam ziyaret2

Bayramların, kırgınlıkların unutulduğu, büyüklerin ve ihtiyaç sahiplerinin hatırlandığı çok özel günler olduğunun altını çizen Kaymakam Özyiğit, geçmişle gelecek arasında adeta köprü vazifesi gören saygıdeğer yaşlılarımızın bayramlarını kutlamak ve onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek için bu anlamlı ziyareti gerçekleştirdiklerini ifade ederek, Ramazan Bayramı’nı anlamına ve derinliğine yakışır bir şekilde karşılamanın ve bayram coşkusunu hep birlikte birlik ve beraberlik içerisinde yaşamanın sevincini ve heyecanını gönülden paylaştıklarını dile getirdi.

Kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı çok memnun olduklarını dile getiren Meryem Evcil ve Vehbi Sekin; “Böyle mübarek bir günde evimizi ziyaret ederek, bizlere gösterdikleri yakın ilgi ve alakayla bugünleri bayram tadında yaşamamıza vesile olan Kaymakamımız ve Eşine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. İyi ki varsınız” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here