İTSO Yönetimi Düzce’ye Vali Olan Kaymakam Su’yu Ziyaret Etti

0
94

itso-kaymakam1İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri Düzce’ye vali olarak atanan Ali İhsan Su’yu makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler. Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Vali Ali İhsan Su, İskenderun’un çok önemli ve özel bir şehir olduğunu belirterek; “İskenderun’da üç yıl görev yaptım. İskenderun çok özel ve çok güzel bir şehir, sizlerle birlikte çalışmaktan dolayı da ayrıca çok mutluyum. İskenderun’da çok özel ve değerli insanlarla birlikte çalışmak, İskenderun’a birlikte bir şeyler verebilmek için hep birlikte uyum içerisinde çalışmanın onurunu yaşıyorum. Bu bağlamda her zaman her konuda yanınızda olduğumu belirtmek isterim” dedi.

İskenderun’un barış ve hoş görü kenti olduğuna vurgu yapan Vali Su; “İskenderun kozmopolit yapısı ile çok özel bir konuma sahip. Bu güzide şehrimizde el birliği ile gerek hizmet gerekse şehrin sorunlarının çözülmesi noktasında hep birlikte hareket ettik. İTSO yönetimine de bu güzide şehir için yaptığı hizmetlerden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Her zaman sizleri Düzce’ye bekliyorum” dedi.

itso-kaymakam2

İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise; “İskenderun’a yaptığınız hizmetlerden dolayı sizlere teşekkür etmek istiyoruz. Gerek odamız gerekse sivil toplum kuruluşları ile birlikte her zaman İskenderun’un geleceğine yönelik yapmış olduğunuz gayretler takdire şayandır. Bu bağlamda yönetim olarak sizleri vali olarak görmek bizleri ayrıca onurlandırmaktadır. Yeni görevinizde de başarılı olacağınıza ve memleket için önemli hizmetlerde bulunacağınızdan eminiz” ifadelerine yer verdi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here