İTSO Meclis Üyeleri Ankara’da Düzenlenen Eğitim Seminerine Katıldı

0
228

itso-eğitim semineri1İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası heyeti Ankara’da, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Meclis üyelerine yönelik düzenlenen eğitim seminerine katıldılar. Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Seküçoğlu, Meclis üyeleri Caner Başeğmez, Ali Çıtanak, Müfit Tennioğlu, Semir Uygun, Necdet Tatlı, Bayram Alpagül ve Ahmet Erdoğan da seminere katıldılar.

itso-eğitim semineri2

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, seminerle ilgili olarak yaptığı değerlendirmesinde; “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara’da meclis üyelerine yönelik eğitim semineri düzenlendi. Bizde İTSO yönetim kurulu ve meclis üyeleri olarak bu seminere katıldık. Seminerin faydalı geçtiğine inanıyorum. Bu tür seminerlerin meclis üyelerimizin odamızda daha verimli çalışması için önemli olduğunu düşünüyorum” dedi.

TOBB tarafından düzenlenen ve 3 gün süren seminerlerin devam edeceği ve seminere katılamayan diğer meclis üyelerinin de 2. grup seminere katılabilecekleri belirtildi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here