İTSO ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında SODES Projesi Protokolü İmzalandı

0
125

İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle gerçekleştirilen ve onaylanan SODES Projesinin protokolü imzalandı.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Genel sekreteri Figen Gül Dönmez ve SODES projesini yürüten Dilek Yalçın İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Tuğrul’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, SODES projeleri ve önümüzdeki günlerde İTSO İle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle açılacak olan kurslarla ilgili fikir alış verişinde bulunuldu.

İskenderun İlçe Milli eğitim Müdürlüğü makamında gerçekleştirilen protokolü İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Tuğrul birlikte imzaladılar.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İskenderun İlçe Milli Eğitim müdürü Mehmet Tuğrul, İTSO’nun her zaman eğitimlere destek verdiğine vurgu yaparak; “Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve İTSO işbirliğiyle düzenlenecek olan SODES destekli eğitimler halkımız için önemli fırsattır. Vatandaşlarımızın Bu imkanlardan faydalanmalarını temenni ediyoruz” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here