Binbaylar Exclusive, 24 Mart’ta Açılıyor

0
1211

Nihat Binbay; “Yeni Mağazamızda da Her Daim İddialı Olacağız…”

Yaklaşık 70 yıllık bir maziye sahip Binbaylar mağazası, havuzlu çarşıdaki merkez mağazasından sonra İskenderun, Atatürk Bulvarı No:63/A’da ‘Binbaylar Exlusıve’ i 24 Mart 2018’de hizmete açıyor. Yeni mağazanın açılışıyla ilgili bir değerlendirme yapan Nihat Binbay; “Yarım asrı geçen, 68 yıla dayanan bir mağazacılık geçmişimiz var. 68 yıldır İskenderun ve havalisine sektör bazında hizmet vermekteyiz. Atatürk Bulvarı’nda kolayca ulaşılabilecek bir noktada ‘Binbaylar Exclusıve’ adıyla üç katlı, ferah yeni mağazamızla yepyeni bir anlayış oluşturmak üzere yola çıktık.

Müşteri memnuniyetini eskiden olduğu gibi ön planda tutan bir zihniyetle hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Bay ve bayanların şıklığına şıklık katacak nadide giysilerimizle, yeni mağazamızda da her daim iddialı olacağız. ‘Binbaylar Exclusıve’ sürekli beğenilen ve alış verişini içine sindirip mutlu olanların mağazası olacak.

Güler yüzlü, işin ehli personel ve sürekli yenilenen farklı modellerdeki ürünlerimizle, İskenderun ve bölge yaşayanlarının güzel giyinmelerine katkı sunacağız. 24 Mart 2018 cumartesi günü saat 14’deki açılışımıza, sevgili İskenderunluları, dostlarımızı, meslektaşlarımız ve sevenlerimizi bekliyoruz. Mağazamız İskenderun’a ve Hatay’a hayırlı olsun” diye konuştu.

Barış Binbay “Şehrimize Yakışan Bir Konsept İle Hizmet Vereceğiz”

Binbaylar marka ve mağazasında, üçüncü kuşağı temsil eden genç, dinamik ve oldukça iyi bir yüksek öğrenim görmüş Barış Binbay ise Atatürk Bulvarı’ndaki mağaza açılışı öncesi görüşlerini şöyle ifade etti; “1950 yılından bu yana hizmet verdiğimiz İskenderun’umuzda her yaptığımız yatırımımızda hep elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösterdik.

Son olarak İskenderun sahil kesiminde açtığımız yeni Binbaylar Exclusive mağazamızda da şehrimize yakışan bir konsept ile bayan gece kıyafetleri, genç kızlarımıza mezuniyetlerinde giyebilecekleri kıyafetler, çalışan bayanlarımıza çalışma hayatlarında hem şık hem güzel ve de rahat olabilecekleri kıyafetler, annelerimize özel kaliteli markalar ve elbette İskenderun’un şık giyinmek ve farklı görünmek isteyen erkeklerine hem çalışma hayatlarında, hem de günlük yaşamlarında rahatlık ve şıklığı bir arada sağlayan kreasyonlarımızla buluşturacağız.

Üç katlı, modern mimarili, yeni mağazamızın açılışını 24 Mart 2018 cumartesi günü gerçekleştiriyoruz.  Bugüne kadar yanımızda olan ve bugünden sonra da yanımızda olacaklarına inandığımız tüm müşteri ve  dostlarımızı aramızda görmekten memnuniyet duyacağız. Hedefimiz, gelecekte Binbaylar markasını 100. Yılına ulaştırmaktır.(Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here