İTSO Başkentte Hatay’ı En İyi Şekilde Tanıtıyor

0
106

başkentte hatay günleri3Başkent Ankara’da bu yıl 4. kez düzenlenen Hatay Günleri devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilen etkinlikte, Hatay bölgesinin tüm zenginlikleri Başkent sakinlerine tanıtılıyor. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası standı da protokol üyeleri ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. İskenderun’da üretilen, ülke ve bölge ekonomisi ile tanıtımına önemli katkıları olan ürünler arasında İskenderun Güvercini, Demir-Çelik ürün çeşitleri, Filtre çeşitleri, Davut Mermer, narenciye, gar sabunu, doğal şampuan ve ürünlerin yanı sıra çeşitli ürünler yer aldı.

başkentte hatay günleri4

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ın yanı sıra İTSO Başkan yardımcıları, Mahir Taner, Muhsin Yeter, muhasip üye Özcan Aslan, Ankara’da düzenlenen Hatay günlerine katıldı ve davetlilerle yakından ilgilendiler.

Kısa bir konuşma yapan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “Başkentte Hatay rüzgarı esiyor. Bugün burada Hataylılar olarak birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizi en iyi şekilde tanıtmanın gayreti içerisindeyiz” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here