Hacı Adayları Uğurlandı

0
88

hacı adayları1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Hacı adaylarını “Huzurumuz için, şehitlerimiz için dua edin” diyerek kutsal topraklara uğurladı.

İskenderun Çay Mahallesi Camii önünde yapılan uğurlama törenine katılarak hacı adaylarını yalnız bırakmayan Başkan Seyfi Dingil, burada aileler ile sohbet ederek mutluluklarına ortak oldu. Başkan Seyfi Dingil, yaptığı konuşmada; “Allah kısmet ederse akşam saatlerinde herkesin gitmek istediği kutsal topraklara ayak basmış olacaksınız. Allah bu görevi herkese nasip etsin, çok güzel bir duygu. Hacca gitmek nasip işidir. Bu sene sizlere nasip olmuştur.

hacı adayları2

Bu Allah’ın bir ikramı, ihsanı ve lütfudur. Sizlerden huzurumuz için, şehitlerimiz için dua etmenizi istiyorum. Hayırlısıyla gidip gelmeniz temennisiyle tüm hacı adaylarımıza hayırlı yolculuklar diliyor, sevgi ve saygılar sunuyorum” dedi.

Hacı adayları, okunan dualar ve ilahiler eşliğinde, Hacı adayları Aileleri, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun İlçe Müftülüğü görevlileri tarafından dini görevlerini yerine getirmek üzere uğurlandılar.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here