Erdemir Grubu Kurumsal Web Sitesini Yeniledi

0
49

erdemir grubu32015 yılında 50. yılını kutlamaya hazırlanan Erdemir Grubu, erdemirgrubu.com.tr adresi üzerinden güncel eğilimler doğrultusunda tüm paydaşlarının bilgiye erişim ihtiyaçlarını dikkate alarak tasarladığı yepyeni web sitesini hayata geçirdi. Tasarım ve içerik dizini başta olmak üzere yeni nesil özellikleriyle dikkat çeken erdemirgrubu.com.tr adresli web sitesi, dinamik ön yüzüyle ziyaretçilerine site içinde dolaşımda kolaylık sağlarken, Erdemir Grubu ve çatısı altındaki 7 şirket hakkındaki bilgilere de pratik ve verimli bir şekilde erişim imkânı sunuyor.

“Duyarlı web tasarımı” (Responsive Design) ilkesi ile en gelişmiş yazılım ve donanıma sahip bilişim teknolojilerine uygun olarak hazırlanan erdemirgrubu.com.tr adresli web sitesi, kullanıcıların masa üstü ya da diz üstü bilgisayar dışındaki cihazlardan girişlerinde de aynı deneyimi sunuyor. Bununla birlikte tablet ve telefon gibi internete bağlanan tüm cihazların ekran boyutlarına uygun olarak kendini konumlandırabiliyor. İnternet kullanıcılarının değişen alışkanlıklarını ve beklentilerini lider sanayi kuruluşu olmanın kattığı vizyonla birleştiren Erdemir Grubu’nun yeni kurumsal web sitesinde tüm bölümler arasında geçişlerin kolay olmasına da özellikle dikkat edildi.

Kullanıcı dostu ve sade ara yüzüyle site içerisindeki tüm bağlantılara kolayca erişim sağlayan Erdemir Grubu kurumsal web sitesinde, “Dünya Klasında Şirket Olma” vizyonu ve grubun dinamik yapısı da tasarım ve alt yapı unsurlarına yansıtıldı. Tüm alt menülerin sadeleştirildiği yeni web sitesinde ziyaretçiler Erdemir Grubu’yla ilgili kurumsal, yatırımcı ilişkileri ve sürdürülebilirlik gibi temel başlıklardaki bilgilere rahatça erişebiliyor.

Sitenin karşılama sayfasında Erdemir Grubu’nun gücü, Ar-Ge ve inovasyon yatırımları, dünyadaki öncü konumu ile sürdürülebilirlik ve insan kaynakları politikalarına dair tüm bilgiler bir bakışta kullanıcılara sunuluyor. Sayfa merkezine konumlanan bağlantılar sayesinde Erdemir Grubu’nun üretim, ürün portföyü ve faaliyet raporu gibi önemli verileriyle birlikte; bu yıl 50. kuruluş yıldönümünü kutlayacak olan grubun görsel içerikle zenginleştirilmiş tarihçesine de yer veriliyor.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here