‘En Önemli Birimimiz Zabıtadır!’

0
69

nazım culha13Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’dan Zabıta Personeline Yaş Pasta Sürprizi

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Zabıta Haftası nedeniyle belediyede görev alan zabıta çalışanlarına yaş pastalı sürpriz yaptı. Her yıl Eylül ayının ilk haftasında kutlanan Zabıta Haftası’nın 188. yılı dolayısıyla zabıta personelini makamında kabul eden Başkan Culha, Arsuz Belediyesi Zabıta Müdürü Cevat Aydemir’e çiçek takdim ederek tüm çalışanların Zabıta Haftası’nı kutladı.

Zabıta mesleğinin özveri ve sabır isteyen bir meslek olduğunu ifade eden Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha; “Vatandaşlarımıza güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan en önemli birimimiz zabıtadır. Gece gündüz, yaz kış demeden her türlü fedakârlıkta bulunarak, büyük bir özveriyle görev yapıyorsunuz. İmkân ve mekân anlamında zor şartlarda çalıştığınızı ve sıkıntılarınızı çok iyi biliyorum. Bugüne kadar yaptığınız fedakârca çalışmalardan dolayı başta Arsuz Belediyesi Zabıta Müdürlüğü olmak üzere sizlere ve vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde yerine getiren tüm zabıta teşkilatlarının Zabıta Haftası’nı kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Arsuz Belediyesi Zabıta Müdürü Cevat Aydemir de gerçekleşen sürprizden dolayı Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’ya teşekkür ederken, göreve başladığı günden itibaren zabıta birimine olan yakın ilgi ve alakası, sorunlara hızlı çözüm üreten yaklaşımından dolayı daha çok motive olduklarını ifade etti ve Arsuz’a en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını söyledi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here