Başkan Dingil; “Zabıta Halkımızın Hizmetindedir”

0
51

bld-zabıta7İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli, Belediye Başkanı Seyfi Dingil’le birlikte Zabıta Haftası’nı kutladı. 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanmakta olan Zabıta Haftası dolayısıyla, Zabıta Müdürlüğü’nde bir araya gelen personel, kendilerini yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e teşekkür ettiler.

Ziyaret esansında konuşan ve zabıtanın halkın hizmetinde olan bir birim olduğunu belirten Başkan Seyfi Dingil; “İnsan yaşamının olduğu her yerde görev ve sorumluluğu bulunan zabıta teşkilatı onurlu bir tarihi geçmişe sahiptir. Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımıza güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı oluşturma gayreti içinde olan zabıta, önemli bir birimdir. Belediye ile halk arasında köprü vazifesi gören zabıta, vatandaşlarımızın karşısında değil, vatandaşımızın yanında ve hizmetindedir. Zabıta, ilçenin huzur ve güvenliği için çalışmakta ve görevini en iyi şekilde ifa etmek için çabalamaktadır. Sizlerin ve tüm Zabıta Teşkilatının kuruluş yıldönümünü ve Zabıta Haftanızı tekrar kutluyorum” diye konuştu.

Zabıta Müdürü Mehmet Uçucu ise zabıtalar adına kendilerini yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e teşekkür etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here