Elektrik Kesintisi Yapılacak

0
63

elektrik kesintisi3Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. Dağıtım Operasyonları Direktörlüğü tarafından verilen bilgiye göre; Toroslar EDAŞ’a bağlı Operasyon Müdürlüğü ekiplerince teknik çalışma yapılacağından 15 Kasım 2014 Cumartesi günü saat: 07.00 ile 17.00 arasında, İlçemiz Numune ve İsmet İnönü Mahallelerinde elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.

Söz konusu elektrik kesintisi nedeniyle, elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, jeneratör kullanılan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları yönünde uyarılarda bulunuldu.

Yapılacak çalışmaların programlı elektrik kesintisi için belirlenen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği de kaydedilirken, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için 186 ALO ELEKTRİK telefon hattından veya http://www.toroslaredas.com.tr/tr-TR/ElektrikDagitimi/Pages/BakimArizaBilgi.aspx internet sitesinden bilgi alınabileceği ifade edildi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here