Ekmeleddin İhsanoğlu’nu Tanıtarak Oy İstedi

0
188

yıldız bor1Arsuz Belediye Meclis Üyesi Yıldız Bor, Arsuz’un Konacık Köyünde kadınlarla sohbet edip Çatı Aday İhsanoğlu’nu anlatarak oy istedi…

CHP Arsuz Belediye Meclis üyesi Yıldız Bor ve beraberindeki CHP’li kadınlar, Cumhurbaşkanı adayı Ekmelettin İhsanoğlu’nu tanıtıp neden Cumhurbaşkanı olması gerektiğini anlattı.

Arsuz’un kırsal kesiminde çalışmalarını yürüten CHP’li kadınlar, Tatarlı ve çevre mahallelerde Aşağı ve Yukarı Kepirçe, Pirinçlik ve çevre mahalleleri ziyaret ederek Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu’na oy vermelerini istedi. Yıldız Bor ve beraberindeki CHP’li kadınlar dün de Konacık’ı ziyaret ederek Konacıklı kadınlarla sohbet ettiler. Kadınların belediyeden istedikleri hizmetlere yönelik de beklenti ve isteklerini dinleyen Arsuz CHP Belediye Meclis Üyesi Yıldız Bor, Cumhurbaşkanı İhsanoğlu’yla ilgili kadınların merak ettiği soruları da yanıtladı.

yıldız bor2

Cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturmayı amaçlayan İhsanoğlu’nun devletin milletine güven vermesi ve şeffaf olması gerektiğini söyleyen milli irade koruyucusu olduğunu anlattı.

İhsanoğlu’nun her türlü ayrımcılığın, ötekileştirmenin karşısında dimdik duracağını söyleyen siyaset üstü bir kişilik olduğunu kaydeden Yaldız Bor, dünyada olan haksızlıkları, kavgaları, zulümleri bitirmek için hayatı boyunca var gücüyle çalışmış bir barışı elçisi olarak tanımladı.

CHP Arsuz Belediye Meclis üyesi Yıldız Bor, Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu’nun iyi bir İslam bilimci ve Ortadoğu’da barışı isteyen ve bu yönde mücadele eden bir insan olduğunu Konacıklı kadınlara anlatarak; “Saygıyı ekmek için Ekmeleddin’e oy verin” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here