Dörtyol Halk Eğitim Merkezi Kurs ve Kursiyer Sayısını Arttırdı

0
298

dörtyol kursiyerler1Dörtyol Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Mehmet Erdem’in kurum müdürü olarak göreve gelmesinin ardından 2015 yılı içerisinde 411 kurs ve 21.491 kursiyeriyle yeni bir rekora imza atarak kurs ve kursiyer sayısını önceki yıllara oranla arttırdı.

Bilgisayar, muhasebe, hızlı klavye, mefruşat, iğne oyası ve Dörtyol’da bir ilk olan 3D Rölyef kursu açarak çalışmalarına hız veren Dörtyol Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Erdem, yaptığı açıklamada; “Kurs sayımız ve kursiyerlerimizin sayısında geçmiş yıllara oranla ciddi bir artış söz konusu. Dörtyol’da Halk Eğitimi Merkezi daha aktif hale getirmek için çalışmalarımız aralıksız sürmekte” dedi.

dörtyol kursiyerler2

Dörtyol Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Dörtyol’da bir ilke daha imza atarak 3D Rölyef Kursu açtı. Kurs Hakkında bilgi veren Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Erdem; “Halk Eğitimde ilk defa açılan kursa şu anda 17 kursiyer devam etmekte olup, haftada 25 saat eğitim verilmektedir. 3D Rölyef aynı şekildeki resimlerin üst üste katlayarak yapılan bir çalışma olup çalışma bitiminde nesne ya da fotoğraf 3 boyutlu olarak görülmektedir. Bu kursu önemsiyoruz ve tüm hemşerilerimize de tavsiye ediyoruz” diye konuştu. Haber: Sedat İskenderoğlu/Dörtyol

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here