Dagi 88. Mağazasını İskenderun’da Açtı

0
798

dagi iskenderun1Türkiye’nin önde gelen erkek ve bayan iç giyim markası Dagi, kuruluşunun 31. yılında İskenderun AVM’de 88. mağazasını açtı.

Mağaza sahipliğini Avukat Halil Güngör’ün üstlendiği Dagi’nin 88. mağazasının açılışına Ak Parti Hatay Milletvekili Mehmet Öntürk, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Dagi Görsel Tasarım sorumlusu İbrahim Mermi, Bölge Müdürü Tarık Küreci, sanayici ve iş adamları ile seçkin davetli grubu katıldı.

Açılış kurdelesini kesen Ak Parti Hatay Milletvekili Öntürk ve İskenderun Belediye Başkanı Dingil, mağazanın hayırlı olmasını diledi.

dagi iskenderun2

Açılışın ardından bilgi veren Dagi İskenderun Mağaza sahibi Halil Güngör, Türkiye’nin yüz akı olan firmanın ürünlerinin çok büyük ilgi gördüğüne değinerek; “Bu değerli markayı İskenderun’a getirmenin mutluluğunu yaşarken, 31. kuruluş yıl dönümünde bu açılışın gerçekleşmesi de ayrı bir anlam taşımaktadır” dedi.

Mağaza sahibi Güngör, markanın İskenderun’da çelik sektöründe önemli bir marka haline gelen Koç Ailesi’ne ait olmasının da ayrı bir mutluluk olduğuna dikkat çekerek; “Bizler, kaliteyi ve markayı ucuza tüketiciye sunmak istiyoruz. Bu amaçla çıktığımız bu yolda başarılı olacağımıza inanıyoruz. Gerek bayan ve gerek erkek iç giyimde markalaşan firmayla İskenderun halkını bütünleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here