Çelik-İş Sendikası’nın Dayanışma Konseri Büyük İlgi Gördü

0
100

çelik-iş konser1Çelik-İş Sendikası’nın ‘Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Günü’nde İsdemir Stadı’nda gerçekleştirilen konser büyük ilgi gördü. Ses sanatçıları Gökhan Türkmen ile Yonca Lodi’nin sahne aldığı konsere, Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, Çelik-İş Sendikası Genel Sekreteri Yunus Değirmenci, Genel Eğitim Sekreteri Recep Akyel, Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Sekreteri Hacı Gönül, Şube Mali Sekreteri Tuncay Avcı, Şube teşkilatlandırma Sekreteri Musa Okcu, Şube Eğitim Sekreteri Murat Kayış, diğer konuklar, işçiler ve işçi aileleri katıldılar.

Özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği konser coşku içinde geçti. Konser öncesi İskenderun Anadolu Kafkas Ekibi Kafkas oyunu bol bol alkış aldı. Oyun sonunda Kafkas ekibinden bir genç, elinde taşıdığı Türk Bayrağı’nı şeref tribününe çıkarıp, bayrağı üç kez öperek, Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül’e teslim etti. Genel Başkan Gül de, Türk Bayrağı’nı üç kez öperek teslim aldı ve bayrağı tüm izleyicilere sallayarak onları selamladı.

çelik-iş konser2

Konserin ilk sanatçısı Gökhan Türkmen oldu. Türkmen, bir birinden romantik ve hareketli parçalarla gençlerin ilgi odağı oldu. Gökhan Türkmen’in ardından sahne alan Yonca Lodi ise pozitif enerjisi ile konsere daha bir renk ve coşku verdi. Yonca Lodi, sempatik tavırları, gençlerle, dinleyici ve konuklarla kurduğu diyalogla bol-bol alkış aldı.

Öte yandan konser sonunda Gökhan Türkmen’e Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Sekreteri Hacı Gönül tarafından çelik-İş adına bir buket çiçek verilirken, Yonca Lodi’nin buketi ise Çelik-İş sendikası Genel eğitim sekreteri Recep Akyel tarafından verildi. Çelik-İş Sendikası’nın Dayanışma Konseri coşkuyla başlayıp, büyük bir coşkuya son buldu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here