Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu İskenderunlularla Buluşacak

0
75

tiyatro1Hatay Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu yeni tiyatro sezonunda Hataylı tiyatro severlerle buluşmaya devam ediyor. Şehir Tiyatrosu 05 Aralık 2015 Cumartesi günü saat 19.30’da İskenderun Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarı’nda ücretsiz olarak sahneleyeceği “SEYYAHATNAME” adlı tiyatro oyunuyla tiyatro severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, sahnelediği, her ilçede büyük beğeniyle karşılanan ve tekrar izlenmek istenen “SEYYAHATNAME” adı oyunla İskenderun halkına unutulmaz bir tiyatro ziyafeti yaşatmaya hazırlanıyor. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın Hataylılara kazandırdığı Şehir Tiyatrosu 2015-2016 sezonu boyunca Hatay’ın 15 ilçesinde yetişkinlere ve çocuklara yönelik oyunlarla izleyici karşısına çıkacak.

Öyküsü Aziz Nesin’e ait olan oyunun, uyarlamasını ve yönetmenliğini Hatay Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları sanatçısı Atilla Yaprak yaparken, oyunun yardımcı yönetmenliğini Hatay Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları sanatçısı Ali Gezgin üstleniyor.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here