Bülent Özer; “Sivil Toplum Kuruluşları Şehrin Lokomotifi”

0
120

itso-bülent özerİskenderun Belediye Başkan aday adayı Bülent Özer, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına nezaket ziyaretinde bulundu. Geçtiğimiz hafta sonu Ak Parti İskenderun İlçe Teşkilat binasında aday adaylık başvurusunu yaptıktan sonra ilk ziyaretini şehrin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına gerçekleştiren Bülent Özer, İskenderun Belediyesine talip olduğunu ve İskenderun’a Sosyal belediyecilik anlayışını getirmek için bu kutlu yola çıktığını söyledi.

İskenderun’un 44 ilden büyük mega bir şehir olduğunu, Büyükşehir yasa tasarısı ile birlikte İskenderun’un nüfusunun 300 bine dayandığını söyleyen İskenderun Belediye Başkan aday adayı Bülent Özer; “Sivil toplum kuruluşları şehirlerin lokomotifidir. Bu bağlamda İTSO’da şehrin ekonomik ve sosyal gelişmesinde lokomotif görevi görmektedir” dedi.

Sarıseki Beldesinde 5 yıl belediye başkanlığı görevi yaptığını ve belediyeciliği tam olarak öğrendiğini ifade eden Özer; “İkinci bir üniversite bitirdim diyebilirim. İnşallah bu bilgi, birikim ve tecrübelerimi İskenderun’da da sürdürmek ve halkıma hizmet etmek istiyorum. Bu bağlamda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İskenderun’u metropol ve mega bir şehir yapmak, halkımıza sosyal belediyeciliği getirmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise, “Yerel seçimlerin ilimize ve şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyorum ve tüm aday arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. Bizler İTSO olarak çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz ve oda olarak belirlediğimiz projelerimiz var, bu projelerin hayata geçirilme noktasında bizlere destek olan herkese de teşekkür etmek istiyoruz” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here