Ben Ne Yaptığımı Biliyordum, Gayet Rahattım!

0
47

nazım culha31Arsuz Belediye Başkan Adayı Nazım Culha İçini Döktü…

CHP’nin Arsuz Belediye Başkan Adayı Nazım Culha, seçmenlerle buluşma, projeleri değerlendirme ve sorunların yerinde tespiti çalışmalarına aralıksız devam ederken, Madenli Beldesi’nde seçim bürosunu ziyaret etti. Ziyarette gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Culha, İskenderun İlçe Seçim Kurulu, Hatay İl Seçim Kurulu ve Yüksek Seçim Kuruluna adaylığı ile ilgili yapılan tüm itirazların reddedildiğini söyledi.

Adaylığına itirazların en üst makama kadar ısrarla yapılmasına anlam veremediğini belirten Nazım Culha, parti içinde yapılan temayül yoklamasının ardından, kamuoyu yoklamasından da kendisinin çıkması üzerene aday gösterildiğini hatırlatarak, itirazların yapıldığı dönemde sessiz kalmasının nedenlerini şöyle özetledi:

“Ben ne yaptığımı, izlemem gereken yolu iyi biliyordum ve gayet rahattım. İtirazların yapılma gerekçesini anlamış değilim. Yasalar ortada ve verilen kararlarla da adaylığıma ilişkin hiçbir sorunum olmadığını bilerek, yargıyı etkilememek adına hiçbir yorum yapmaya niyetim yoktu. Halkın adayı olarak bölge halkıyla kucaklaşmaya hiç ara vermeden yoluma devam ettim.  Ve sonunda adalet tecelli etti!”

Baba ocağı Madenli’de seçmenleriyle bir araya gelen Nazım Culha, yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler aktarırken, vatandaşların sosyal tesis isteğine yanıtı Madenli Belediye Başkanı Süleyman Kiremitçi verdi.

Sosyal tesisler başta olmak üzere hizmet atağına kalkacakları dönemde beldelerin kapandığını ve Arsuz’un ilçe statüsüne kavuştuğunu belirten Kiremitçi, borçsuz bir belediye devretmenin huzur ve mutluluğunu yaşadığını söyledi.

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Nazım Culha da, belde belediye başkanlarının kısıtlı imkânlarla hizmet ettikleri dönemde yaptıkları hizmetlere teşekkür ederken, ilçe belediyesi olarak çok daha geniş imkânlarla halkın sorunlarını çözecek, beklentilerini karşılayacak işleri yapmak istediklerine dikkat çekti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here