Belde Belediye Başkanlarından Vali Su’ya Veda Ziyareti

0
92

kaymakam-başkanlarİlçemize bağlı Azganlık Beldesi Belediye Başkanı Halil Demir, Sarıseki Beldesi Belediye Başkanı Bülent Özer, Denizciler Beldesi Belediye Başkanı Esabil Soydan ve Bekbele Beldesi Belediye Başkanı Bestami Bilgili, Düzce İline Vali olarak atanan İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su’yu makamında ziyaret ettiler.

Ali İhsan Su’nun İlçe Kaymakamlığı görevini icra ederken İskenderun’da çok özverili, çok güzel ve çok başarılı hizmetlerde bulunduğunu ifade eden belde belediye başkanları, Kaymakam Su’nun Belde Belediyeleri, Kamu Kurum ve Kuruluşları ve Sivil Toplum Kuruluşları ile uyum ve işbirliği içerisinde dolu dolu üç yıl geçirdiğini ve bu süre zarfında İlçemiz ve İlçemize bağlı tüm Belde ve Köylerin kalkınması açısından çok önemli hizmetlere öncülük yaptığını dile getirdiler.

Yapılan konuşmaların ardından Belde Belediye Başkanları tarafından İlçemize sağladığı katkılardan ve başarılı çalışmalarından dolayı Ali İhsan Su’ya plaket takdimi yapıldı.

12 Ağustos 2013 tarihi itibariyle İlçemizdeki görevinden ayrıldığını, fakat Kaymakamlık Makamı’nda ziyaretleri kabul ettiğini belirten Ali İhsan Su; ziyaretten ötürü çok memnun olduğunu ifade ederek, kendisine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı da ayrıca teşekkür etti.

İskenderun’u çok sevdiğini ve severek görev yaptığını vurgulayan Su; “Sevgi, saygı, hoşgörü ve samimiyet duygularının hâkim olduğu güzide İlçemiz İskenderun’a arz-ı veda ederken, tüm İskenderun halkına ve çalışma arkadaşlarıma en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here