Başkan Savaş İsdemir’i Ziyaret Etti

0
147

lütfü savaş31“İsdemir Göğsümüzü Kabartmaktadır”

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, İsdemir’i ziyaret etti. Geçtiğimiz günler içerisinde İSDEMİR Yöneticilerini makamında ağırlayarak hayırlı olsun ziyaretlerini kabul eden, Başkan Savaş, İsdemir yöneticilerine iade-i ziyarette bulundu.

Gerçekleştirilen ziyarette, İsdemir İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Şafak Çapar, İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Burtay Koraltan, Satın alma Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Okutan, Teknik Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Erkan Eser, Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Emre Gülden, İnsan Kaynakları ve İletişim Direktörü Hasan Durgun, İletişim Müdürü Harun Özdemir, Hatay Büyük Şehir Belediye Başkanı Baş Danışmanı Dr. Mehmet Emin Şahin ve Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Taygun Cantürk hazır bulundu. Ziyaretin ilk etabında İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Şafak Çapar, İsdemir’de gerçekleştirilen yatırım hamleleri tamamlanan ve devreye alınan tesisler ile şirketin son durumu hakkında Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a bir brifing verdi.

lütfü savaş32

Ziyaret esnasında öğrencilik günlerine dönen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş; “Okul yıllarımda stajımı İsdemir’de yaptım. O günlerden bugünlere çok şey değişmiş. Bölgemizin bel kemiği olan İsdemir bir Dünya markası olma yolunda koşar adımlarla ilerlemiş. İsdemir gerçekleştirdiği yatırım hamlelerinin haricinde hayata geçirdiği sosyal sorumlulukları ile de model şirket olarak karşımıza çıkmakta ve göğsümüzü kabartmaktadır” dedi.

Ziyaret sonrasında İsdemir İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Şafak Çapar, günün anısına Başkan Savaş’a bir plaket takdim etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here