Başkan Dingil, Erzin’deki Sel Felaketi Nedeniyle Başsağlığı Mesajı Yayınladı

0
28

bld-başsağlığı mesajıİskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Erzin ilçesinde meydana gelen sel felaketi nedeni ile başsağlığı mesajı yayınladı.

Başkan Seyfi Dingil mesajında şunları kaydetti: “Erzin ilçesi Kaplıcalar mevkisinde aşırı yağışın yol açtığı sel felaketinde 4 vatandaşımızın hayatını kaybettiğini ve bazı vatandaşlarımızın ise selde kaybolduğunu derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Böylesi felaketlerin bir daha yaşanmamasını temenni ediyorum. Maddi kayıpların el birliğiyle telafi edileceğine, yaraların birlik ve beraberlik içerisinde sarılacağına inanıyorum.

Bu elim olayda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, vatandaşlarımızın yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyor, yaralı kardeşlerimizin de en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyorum.

İskenderun Belediyesi olarak ekipman ve imkanlar doğrultusunda her türlü desteğin verileceğini önemle belirtirken Rabbimden böylesine acıların bir daha yaşanmamasını diliyor, tüm Erzinli vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.”

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here