Başkan Altan, Aşçı Çırağı Kursiyerleriyle Bir Araya Geldi

0
89

bekir altan4Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Halk Eğitim Merkezi ve Payas Belediyesi’nin ortaklaşa açtığı ‘Aşçılık Çırağı Yetiştirme Kursu’nun kursiyerleriyle bir araya geldi.

Aşçılık Çırağı Kursiyerleri, öğrendikleri bilgilerle kahvaltılık malzemeleri süsleyerek el becerilerini Başkan Bekir Altan’a sergilediler. Kursiyerler bu sayede birbirleriyle tanışarak, kaynaşma fırsatını da yakaladılar. Kahvaltıya Payas İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Türkoğlu ve Payas İlçe Halk Eğitim Müdürü Ali Yücel de katıldı. Kursiyerlerle bir araya gelmekten memnun olduğunu ifade eden Bekir Altan, eğitimin her alanında destekçi olduklarını ve olacaklarını ifade etti.

Eğitimin hayatımızın bir parçası olduğunun her yerde dile getirilmesi gerektiğini de belirten Altan; “Dünya sürekli hareket halinde olduğu için biz de kendimizi buna göre adapte etmeliyiz ve kendimizi sürekli geliştirmeliyiz. İki günü eşit olan zarardadır diye bir hadis var. Bu nedenle bizler de sürekli kendimizi yenilemek durumundayız. Sizlerin yaptığı bu işler gerçekten kayda değer işler. Ben de eğitimci olduğum için, sizin gibi eğitime gönül veren kişilere her zaman destek vermeye hazırım” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here