3 Kişi kaldılar Yine Kazandılar!

1
650

Liseler arası Türkiye Basketbol Şampiyonasının İskenderun ayağında yarı final maçı zorlu bir çekişmeye sahne oldu. İbni Sina Anadolu Lisesi ile İskenderun Cumhuriyet Anadolu Lisesi kız basket bol takımları geçtiğimiz hafta sonu karşı karşıya geldi. Son iki periyodu 4, son periyodu da 3 kişi tamamlayan İbni Sina Anadolu Lisesi, inanç ve azimle rakibini 48-30 yendi ve Hatay yarı finallerine çıkmayı garantiledi.

İskenderun Kapalı Spor salonunda gerçekleştirilen mücadelede, sahaya mutlak galibiyet parolası ile çıkan ve buna da yürekten inanan İbni Sina Anadolu Lisesi takımı, karşılaşmanın üçüncü periyodunda 4, son periyodunda da 3 kişi kalarak tamamladığı mücadeleyi 48-30 kazandı.

Karşılaşma sonunda görüşlerini aldığımız İbni Sina Anadolu Lisesi Takım Kaptanı Ece Ünal; “Kıran kırana geçen karşılaşmaya biraz tutuk başladık. Azim ve hırsla oynadığımız karşılaşmada en iyi oyuncumuzun burnu kırıldı yılmadık. Takımda iyi bir kenetlenme vardı. Maçta fazla faul yapınca maçın sonunu 3 kişi ile tamamladık. Bütün bu olumsuzluklara rağmen gelip, İskenderun’u Hatay yarı finallerinde temsil edecek olmamızdan dolayı çok mutluyuz. Bu başarıda Elisa’nın büyük bir katkısı oldu” dedi.

1 YORUM

  1. Siz ne kadar tutucusunuz ya ben bu okullarda da okumadım ama İbni Sina’yı o kadar övmüşsünüz ki… Bence burada abartılacak bir şey yok!

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here