Yıldırımtepe Spor Tesisleri Tamamlandı

0
36

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, bir süre önce yapımına başlanan Yıldırımtepe Mahallesi Spor Kompleksi projesinin tamamlandığı belirtti. Başkan Seyfi Dingil, spor kompleksi içerisinde futbol sahası, basketbol sahası, voleybol sahası ve halı sahanın yer aldığını belirtti.

Proje hakkında bilgiler de veren Başkan Seyfi Dingil; “Bilindiği üzere bir süre uygun alan için muhtarlığın karşısındaki boş araziyi tespit etmiştik. Proje tamamlandı. Elektrik konusu ile ilgili TEDAŞ’la görüşülüyor, ardından tesis halkımızın hizmetine açılacak. İskenderun’un her kesimindeki gençlerin sosyalleşip rahatça spor yapabilecekleri, vakit geçirebilecekleri alanlar inşa etmeye devam edeceğiz” dedi.

İnsanları spor yapmaya teşvik eden projelere imza attıklarına da işaret eden Başkan Seyfi Dingil; “Pek yakında hizmete açılacak olan spor komplekslerimiz umarım genç arkadaşlarımıza güzel vakit geçirecekleri ve faydalanacakları tesisler olur. Vatandaşlarımızın sağlık açısından önemli ölçüde fayda sağlayacağı spor tesisleri yapıldı. İnsanlarımızı spor yapmaya teşvik eden projelere imza atıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.