TEDAŞ’ın Haziran Ayı Çalışmaları

0
104

Toroslar EDAŞ, Haziran Ayında Bakım, Onarım Ve Yatırım Çalışmalarını Sürdürdü

Toroslar EDAŞ Hatay’da kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmeti kapsamında 2017 yılının haziran ayında bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti.

Toroslar EDAŞ, Hatay’da sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla, elektrik şebekelerinin yenilenmesi için bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürüyor. Daha aydınlık bir Hatay için Kırıkhan, Hassa, Dörtyol, Erzin, Payas, Belen, İskenderun, Arsuz, Reyhanlı, Altınözü, Antakya, Defne, Samandağ, Yayladağı’nda 2017’nin haziran ayında 3951 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Toroslar EDAŞ ekipleri, kentte 5 kilometrelik hattı elden geçirdi.

Adı geçen ilçelerde 5 elektrik panosunun yanı sıra, 14 trafo ve 75 dağıtım merkezinin bakımı yapıldı. Toroslar EDAŞ, Haziran 2017’de yeni yatırımlara da hız verdi. Hatay’da 98 kilometrelik yeni kablo döşeyen Toroslar EDAŞ ekipleri, kentte 1000 yeni aydınlatma armatürü, 235 elektrik panosu, 34 trafo ve 2 dağıtım merkezinin montajını tamamladı. Toroslar EDAŞ’ın Hatay’daki bakım ve yatırım çalışmaları devam edecek.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here