Suçıkağı’nda Asfalt Yama Çalışması Yapılıyor

0
156

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yayla yollarında bakım ve düzenleme çalışmalarının devam ettiğini belirtti. İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Suçıkağı yaylasında asfalt yama çalışması yaptı.

Çeşitli nedenlerle bozulan köy yollarının bakım, onarım, yama ve asfalt çalışmalarının hızla devam etiğini belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Kent genelinde büyük bir asfalt seferberliği yapıyoruz. Ana arterlerden caddelere, sokaklardan, yayla yollarına kadar tüm yollarda yenileme, düzenleme, bakım onarım çalışmaları yapılıyor. Ekiplerimiz yaz aylarında vatandaşlarımız tarafından yoğun olarak kullanılan yayla yollarında çalışmalarını sürdürüyor.

Hizmet alanımızdaki yollarda iyileştirme çalışmaları kesintisiz olarak devam etmektedir. Bu hizmetler sonucunda yollarımızın kalite ve standartları artırılarak vatandaşlarımızın köylerine daha sağlıklı ulaşmaları sağlanıyor. Çalışmalarımız yaz sezonu boyunca devam edecek. Bu konuda bizlere yardımcı olan muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Halka hizmet noktasında çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here