Özel; “Hatay’a, Hak Ettiği Yatırımların Getirilmesi Konusunda Çok Büyük Bir Değişim Yaşanacak”

0
35

Ak Parti Hatay Milletvekili Adayı Abdulkadir Özel; “Hatay’a, Hak Ettiği Yatırımların Getirilmesi Konusunda Çok Büyük Bir Değişim Yaşanacak”

Seçim çalışmaları kapsamında kent genelinde esnaf ziyaretlerini sürdüren Ak Parti Hatay Milletvekili Adayı Abdulkadir Özel, İskenderun Balık Semt Pazarı ve Raif Paşa caddesinde esnafları ziyaret etti.

24 Haziran’da yapılacak olan seçimler öncesi çalışmalarına dur durak vermeden devam eden Özel’e bu ziyaretlerinde Ak Parti Hatay Milletvekili Adayı Abdülkerim Güven, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Bestami Bilgili ve yönetimi ile çok sayıda partili eşlik etti.

Esnafların istek ve talepleri doğrultusunda notlar alarak istişarede bulunan Özel; “Balıkçı esnafımızın sorunlarını Ankara’ya taşıyıp ortak çözümler üreteceğiz” dedi.

İskenderun ekonomisinin can damarlarından birisini denizcilik sektörünün oluşturduğuna işaret eden balık pazarı esnafı, balıkçılık sektörünün iyileştirilmesinin yanı sıra İskenderun balıkçı barınağının da iyileştirmesinin yapılarak, bölge esnafına da katkı sunacak konuma getirilmesini istediklerini belirterek, Ak Parti’den bu yönde çalışma yapmalarını da istediler.

24 Haziran seçimleri üzerine de değerlendirmede bulunan Abdulkadir Özel, Ak Parti hükümetinin esnaf ve KOBİ’lere verdiği teşvikler ve seçimlerin ardından şahlanan bir Türkiye için ellerinden gelen gayreti göstererek, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin de üstüne çıkaracaklarını dile getirdi.

Esnaf ziyaretleriyle birlikte vatandaşla da selamlaşarak hal hatır soran Özel, talep ve isteklerinin yanı sıra Hatay’a, artık hak ettiği yatırımların getirilmesi konusunda çok büyük bir değişimin yaşanacağını anlatarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Ak Partiye oy istedi. (Haber: İlyas Edip TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here