Gül; “Ülkemizin Bizlere İhtiyacı Var”

0
42

MHP’li Adaylar Bekbele Mahallesinde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Ramazan dolayısıyla çalışmalarını gecede sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Milletvekili adayları, İskenderun Belediyesi MHP Meclis Üyesi Osman Çolak ev sahipliğinde Bekbele mahallesinde düzenlenen toplantıda mahalleliyle bir araya geldi.

Miting havasında gerçekleşen mahalle toplantısına MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, Milletvekili Adayları İlhami Boşça, Orhan Mursaloğlu, İbrahim Gül ve Kadın kolları ve Ülkü ocakları Başkanları da katıldı. Mahalle sakinlerinin coşkulu karşılamalarıyla alana gelen MHP milletvekili adayları vatandaşlarla kucaklaştı. Açılış konuşmasını yapan MHP İskenderun ilçe Başkanını Turan Bozkurt; “Türkiye 24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlere giderken MHP olarak çalışmalarımızı gece gündüz sürdürüyoruz. Ülkemizin ve Devletimizin her daim yanında olduk bundan sonra da olmaya devam edeceğiz” dedi.

Daha sonra MHP milletvekili adayı Orhan Mursaloğlu; “24 Haziran hepimizin bayramı olacak bu bayrama hepimiz hazırız. Türkiye büyük bir saldırı içerisinde bu nedenle bir tarafta memleketin selameti için dik duran iki parti, diğer tarafta ise memleketi peşkeş çekmeye hazırlanan tüm partiler var” dedi.

MHP Hatay Milletvekili Adayı İlhami Boşça ise; “Yapılacak olan genel seçimde hepimizin çok iyi çalışması gerekiyor. Çünkü bu seçimde ülkemizin bizlere daha çok ihtiyacı var” dedi.

‘Memleket Çocuğu İbrahim Gül’ sloganlarıyla konuşmasına başlayan MHP Hatay Milletvekili Adayı İbrahim Gül de; “Biz bu memleketin evlatlarıyız. Bugün bu yola çıktık. Memleket, Bayrak, vatan hepimizin bekası ve gelecek nesillerin bekası diyerek bir yola koyulduk. Mücadele ediyoruz dilimizin döndüğünce mücadelemizin önemini herkese anlatıyoruz. Bu mücadele diğer seçimlerdeki gibi ‘fazla oy alayım, makamı ben kapayım’ mücadelesi değil. Bu mücadele Devletin ve milletin bekası diyerek yola çıkan üç lider cumhur ittifakı adı altında seçime gidiyorlar. Bu ittifakı oy tasası, mevki makam tasasıyla kurmadı parti liderlerimiz. Bu liderler 15 Temmuz da yaşananları gördü. Arkasındakileri tanıdı ve bildi. Bundan sonraki senaryonun da devamını onlar hepimizden çok daha iyi biliyorlar. Bu nedenle o gün bir araya gelen ve kol kola giren bizler yukarıya bir işaret verdik. Ülke tehlikeye girdiğinde ülke, bayrak ve inançlarımız tehlikeye girdiğinde bu tabanlar bir araya geliyor. Sizde bir olun, dirlik olun ve bu zevatlara meydan vermeyin dedik ve cumhur ittifakı hepimizin birlik içerisinde ve emekleriyle kuruldu.

Yani birbirlerine benzemeyen, amaçları ayrı politik birlikteliği olmayan, geçmişte hiç bir araya gelmeyecek dediğimiz insanların bir araya geldiği ittifak gibi değil bizim ittifakımız bu nedenle ülkemizin bizlere ihtiyacı olduğu için sizlerden destek bekliyoruz” dedi.

Miting sırasında vatandaşlara tatlı ve içecek ikram edildi. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here