MHP Kadın Kolları Destek Turunda!

0
94

mhp kadın kollarıYaklaşan 30 Mart 2014 yerel seçimleri öncesi kolları sıvayan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kadın Kolları, Hatay’da ilçeleri dolaşıyor.

MHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mete Aslan’ın eşi Zübeyde Aslan ile MHP İskenderun Belediye Başkan Adayı İbrahim Gül’ün eşi Şifayet Gül’ün de aktif rol aldığı kadın kolları yönetimi, İskenderun İskele Cafe’de buluştu. MHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mete Aslan ve İskenderun Belediye Başkanı İbrahim Gül de kadın kollarını karşılayıp gösterilen emeğe karşı teşekkürlerini ilettiler.

Gerçekleşen ziyaretlerin ardından MHP İskenderun Kadın Kolları olarak bir araya gelip istişare toplantısı yaptıklarını söyleyen MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Emel Sönmez, çaldıkları her kapıda vatandaşların ülkenin gidişatından memnun olmadıklarını dillendirdiklerini söyledi.

Halkın mevcut İskenderun belediyesinin yönetiminden memnun olmadığını belirten Sönmez; “Çaldığımız her kapıda vatandaşlar bizlere ülke gidişatından memnun olmadıklarını söylüyorlar. Korku içerisinde yaşadıklarını belirtiyorlar. Malumunuz ülke genelinde yaşananların hepsine halkımız şahit olmuştur. Çözüm noktasının Milliyetçi Hareket ile olacağını bizlere halk söylüyor. Aynı zamanda mevcut İskenderun belediyesinin ne halkımızın ne de esnaflarımızın ihtiyaçlarına cevap veremediğini görüyoruz. Vatandaş verilen sözlerin vaat olarak kaldığını söyledi. Kimselerin olmayacak, yapılamayacak işleri dillendirip vatandaşlarımıza boş vaat vermeye hakkı yoktur. Bizler olmayacak, yapılamayacak hiçbir şeyin sözünü vermedik. Halkımızın yanına gider iken dürüstlüğümüzle gidiyoruz” dedi.

Ev ziyaretlerine eksiksiz bir şekilde takip eden Mete Aslan’ın eşi Zübeyde Aslan da; “Önümüzde ki seçimler de Milliyetçi Hareket Partisi Hatay’da Türkiye’de hak ettiği yerde olacaktır. Bu millet kandırılmaya değil kalkınmaya layıktır” dedi.

MHP’nin zaferi için gece gündüz demeden çalıştıklarını kaydeden MHP İskenderun Belediye Başkan Adayı İbrahim Gül’ün eşi Kifayet Gül ise; “Hatay, İskenderun, Türk Milleti artık MHP’nin zaferini istiyor. Çaldığımız her kapıda bunu görüyoruz. Bizler MHP olarak tüm kesimlere kucak açtık. Her kesimin oyuna talibiz. Hedefimiz herkesi tek çatı altında Milliyetçi Harekette buluşturmak” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here